Facebook reklama - TopPropagation.cz
Facebook reklama

Facebook je nejpopulárnější sociální síť současné doby. Se svými 2 miliardami uživatelů nabízí obrovský potenciál v jejich oslovení. Variant Facebookové reklamy je celá řada, od propagace konkrétního příspěvku, přes propagaci FB stránky až po propagaci vaší webové stránky.

Typy webových stránek - TopPropagation.cz
Typy webových stránek

Pokud nevíte, jakou webovou prezentaci si vybrat, a jak proces založení webu funguje, pak si přečtěte rady v následujícím článku, kde vám poradíme, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy tvorby webů, a jak si zvolit takové webové stránky, aby přesně odpovídaly vašim požadavkům.

Typy reklam na internetu - TopPropagation.cz
Reklama na internetu

Pokud prezentujete svou firmu či službu na internetu, chcete, aby vás zákazníci snadno našli. Jistě oslovíte zákazníky, kteří vás najdou přirozenou cestou, tzv. organicky, ale k mnoha potenciálním zákazníkům se informace o vás nikdy nemusí dostat. A abyste dokázali oslovit i právě tyto skupiny, nabízí online prostředí celou řadu možností a způsobů reklamy. Představíme vám jednotlivé typy reklam, jejich výhody a nevýhody a také doporučíme, která reklama je vhodná pro velikost vašeho byznysu.

Napište nám

Máte dotaz či přání? Napište nám zprávu!
Stačí vyplnit e-mail nebo telefon pro preferovanou formu odpovědi.